Proč houpací desky?

houpacka v chodbe

Rozhodli jste se svým dětem koupit novou hračku, ale zároveň chcete i designový doplněk do bytu? Montessori cvičební pomůcky ztělesňují spojení hravosti a estetiky zároveň, a když se na ni podívají dětské oči, ty vidí nespočet využití.

ČÍM ZAUJME

Právě variabilita je hlavní předností našeho produktu. Nespočetné možnosti využití zabaví vaše dítě na dlouhé hodiny. Nejen, že deska trénuje rovnováhu a jemnou motoriku, ale podporuje i rozvoj představivosti. Děti ji budou využívat jako balanční pomůcku, houpačku, pohodlné lehátko, skluzavku, podložku pod nohy či stoličku, ale i jako dráhu pro svoje závoďáky, hradbu pohádkového hradu, za kterou se skrývá spanilá princezna, nebo zástěnu loutkového divadla. Návod k použití prostě neexistuje, vytváří se sám v průběhu hraní.

PRO KOHO JE URČENA?

Používání desky není věkově omezeno. Vyřádí se na ní jak děti, tak dospělí. Díky své bezpečnosti je certifikována jako dětská hračka s vysokou nosností. Po dlouhodobém testování jsme dospěli k ideální velikosti 74 cm délky. Pro menší děti je snazší se na ní naučit houpat a starší ji využijí stejně tak dobře. Jestli jste fanoušci poctivých hraček, které slibují více než pasivní zábavu, je právě pro vás!

JAK JE VYRÁBÍME

Desky vyrábíme v České republice jen z kvalitní bukové dýhy. Jejich povrch ošetřujeme olejem OSMO, díky kterému je údržba jednodušší. Zároveň tím dbáme na životní prostředí, oleje jsou k němu šetrnější než laky. Naše desky vynikají tím, že jsou velmi příjemné na dotek a variabilní, a proto představují vhodnou hračku do domácností i mateřských škol a družin.

 

 

Přírodní houpací desky

 

Barevné houpací desky