Houpací desky Montessori 74 máme skladem v dostatečném množství a expedujeme do druhého dne.

Balanční deska Montessori 50

Kód: 147
Certifikováno ČSN EN 71
1 310 Kč
K dodání do 10 dnů
Můžeme doručit do:
15.11.2021

Balanční deska Montessori 50 z bukové překlišky délka 50 cm výborná montessori pomůcka pro rozvoj hrubé motoriky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balanční deska je výborná pro rozvoj hrubé motoriky, ale i pro nekonečné možnosti, které poskytují imaginativní hry. Jediný rovinný povrch desky je ideální pro balanční trénink. Prostřednictvím kreativní hry se desky mohou stát i lodě, mosty, stoly pro čajové párty, váhy pro kostky a mnohem víc, vše v denní hře! Balanční desku lze využít i jako balanční pomůcku správného sedu a zdravého pohybu nohou, aby nenatékaly nohy při celodenním sezení v kanceláři. Balanční deska je výborná nejen pro děti, ale také pro tréning stability a vnitřích svalů sportovců. Balanční deska je vhodná pro všechny věkové kategorie. Cvičení s vlastním tělem je velmi snadné a zábavné.  

 

Balanční deska je český ruční výrobek, značky Hahn. Vyrobena v naší stolařské dílně v Opavě. Na výrobu je použita buková překližka natřená tvrdým voskovým olejem OSMO 3035 certifikovaný pro dětské hračky.

Rozměr 50 x 33 cm a na výšku 14 cm

Balanční deska byla vytvořena k tomu, aby pomohla dětem rozvíjet jejich pocit rovnováhy a pro pocit vlastního dítěte (vědomí jeho fyzického těla a jeho částí). Dětem stačí udělat jen krok a dostanou se na palubu pro vzrušující, super-zábavný způsob, jak vybudovat vlastní koordinaci!


Balanční deska je výborná pro použití v domě nebo venku! Vhodná pro všechny věkové kategorie - batolatům, předškolákům i školákům na prvním stupni.
Balanční desky se nejlépe používají na neklouzavém povrchu.

Houpací desky mají aktuální certifikát o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti hračky, který vydal Institut pro testování a certifikaci Zlín. Certifikované výrobky jsou ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. 

NÁVOD A BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

 

atest barvy pro detske hračky

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: