Houpací desky Montessori 74 máme skladem v dostatečném množství a expedujeme do druhého dne.

HOUPACÍ DESKA Montessori 74 - 2112 Citronově žlutá

Kód: 83
Tip
Značka: Holz Hahn
2 490 Kč
K dodání do 10 dnů
Můžeme doručit do:
27.11.2019

Když se spojí jednoduchá dřevěná hračka a dětská fantazie, vznikne nespočet her a rozhoupe se ta pravá zábava. S houpací deskou si děti užívají balancování, pohupování, ale postupně objevují také její další tajemství. Je to zároveň most pro oblíbená autíčka, klouzačka nebo třeba ohrádka pro plyšáky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpací desky jsou bezpečná houpačka na doma. Při balancování ve stoje děti posilují svaly celého těla a cvičí svou schopnost udržet rovnováhu. Pohupování v sedě nebo v leže je příjemné a uklidňující. Jednoduchý tvar desky láká i k další zábavě. Může z ní vzniknout most, který děti sami přecházejí nebo po něm jezdí jejich oblíbená auta. Je to také brána, do které musíte dokutálet míček. Po houpací desce se můžete klouzat jako ze skluzavky. Když ji otočíte na bok vznikne divadélko odkud předvedou děti maminkám svá dramata s maňásky. A budete se divit, kolik dalších využití vymyslí vaše ratolest.

Mohou si na nich hrát děti od 3 let. Vrchní hranice ale není dána, houpací desky mají vysokou nosnost. Mohou zlákat ke hře i dospělého sourozence. Jsou bezpečné a certifikované jako dětské hračky.

Využití najdou nejen v dětském pokojíku, ale jsou oblíbené také jako pomůcka do mateřských školek, dětských heren nebo školních družin.

rozměry houpací desky: 28 x 74 cm
šířka houpací desky: 1,8 cm
nosnost: 200kg
hmotnost: 5 kg
materiál: buková dýha
povrchová úprava: 2112 Citrónově žlutá a voskový olej OSMO3032 certifikovaný pro dětské hračky
barva: žlutá

NÁVOD na balanční desku

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevné houpací desky
Hmotnost: 5 kg