Houpací desky Montessori 74 máme skladem v dostatečném množství a expedujeme do druhého dne.

HOUPACÍ DESKA Montessori 74 - 2520 Azurově modrá

Kód: 52
Tip Certifikováno ČSN EN 71
Značka: Holz Hahn
2 750 Kč –9 %
HOUPACÍ DESKA Montessori 74 - 2520 Azurově modrá
2 750 Kč –9 % 2 490 Kč
Momentálně nedostupné

Houpací deska je to, co děti rozhoupe k hravosti. Je to jednoduchá montessori pomůcka, která ale nabádá děti k přirozené zvídavosti a zdravé aktivitě. Balancují na ní a procvičují svou motoriku a učí se správného držení těla. Deska je také láká k objevování mnoha dalších využití. Co takhle ji otočit a nechat pod ní jezdit vaše oblíbené vláčky?

Detailní informace

Detailní popis produktu

S houpací deskou máte houpačku přímo uprostřed dětského pokojíčku. Děti na ní balancují ve stoje a posilují svaly celého těla. Cvičí také svou schopnost udržet rovnováhu. Když už je vyvažování dost, může přijít na řadu pohupování v sedě nebo v leže, které je příjemné a uklidňující. Jednoduchý tvar desky vybízí i k další zábavě. Může z ní vzniknout most, který děti sami přecházejí nebo po něm jezdí jejich oblíbená auta. Je to také brána, do které dokutálíte míček. Po houpací desce se děti i kloužou jako po skluzavce. Když ji převrátí na bok vznikne ohrádka pro nejoblíbenější hračky nebo pro hru na schovávanou. A budete se divit, kolik dalších využití vymyslí vaše ratolest.

Houpací deska je pro děti od 3 let. Vrchní hranice ale není dána, houpací desky mají vysokou nosnost. Mohou zlákat ke hře třeba i veselého dědečka. Jsou bezpečné a certifikované jako dětské hračky.

Kromě dětských pokojíků je uvítají také v mateřské školky, dětské herny nebo školní družiny. Tam je mohou paní učitelky využít i ke společnému cvičení.

rozměry houpací desky: 28 x 74 cm
šířka houpací desky: 1,8 cm
nosnost: 200kg
hmotnost: 5 kg
materiál: buková dýha
povrchová úprava: Azurově modrá a voskový olej OSMO3032 certifikovaný pro dětské hračky
barva: modrá

Houpací desky mají aktuální certifikát o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti hračky, který vydal Institut pro testování a certifikaci Zlín. Certifikované výrobky jsou ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. 

osmo-pro detske hracky

NÁVOD na balanční desku

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevné houpací desky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: