Houpací desky Montessori 74 máme skladem v dostatečném množství a expedujeme do druhého dne.

HOUPACÍ DESKA Montessori 74 - 2506 Borůvkově modrá

Kód: 51
Tip Certifikováno ČSN EN 71
Značka: Holz Hahn
2 750 Kč –9 %
HOUPACÍ DESKA Montessori 74 - 2506 Borůvkově modrá
2 750 Kč –9 % 2 490 Kč
Momentálně nedostupné

Na první pohled je to jednoduchá dřevěná houpačka, na druhý je to cvičební pomůcka, most, skluzavka nebo ohrádka. Tato montessori pomůcka pomáhá rozvíjet motoriku dětÍ a posiluje důležité svaly, které pomáhají se správným držením těla. Dokáže děti jednoduše zabavit, rozvíjet a probudit v nich fantazii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jmenuje se sice houpací deska, ale může být čímkoli. Je to hračka v duchu montessori školy, na které děti balancují ve stoje a tím rozvíjejí svou obratnost, houpou se v sedě nebo se uvelebí jako do kolébky a poslouchají svou oblíbenou pohádku. Když je pohupování omrzí, s houpacím prknem mohou vynaložit různě. Když se otočí, rázem je to stoleček nebo podnožka. Stačí jiný úhel pohledu a je to most, který je třeba zdolat sám nebo se svým oblíbeným auťákem. A pokud houpací desku položíte na bok, vítejte v maňáskovém divadle.

K hrám mohou děti přizvat kamarády nebo i rozverného tatínka, nosnost desky je dostatečná. Hračka z voskované bukové dýhy je dětem příjemná na dotek a nehrozí jim žádné třísky nebo odřeniny. Vyrábí se v České republice. Dětské pokojíčky obzvláštní a děti se na ně budou těšit i do mateřských školek, školních družin nebo mateřských center.

Při hrách s deskou se o děti nemusíte bát. Houpací desky jsou bezpečné a jsou certifikované jako dětská hračka.

rozměry houpací desky: 28 x 74 cm
šířka houpací desky: 1,8 cm
nosnost: 200kg
hmotnost: 5 kg
materiál: buková dýha
povrchová úprava: 2506 Borůvkově modrá a voskový olej OSMO3032 certifikovaný pro dětské hračky
barva: modrá

Houpací desky mají aktuální certifikát o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti hračky, který vydal Institut pro testování a certifikaci Zlín. Certifikované výrobky jsou ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. 

osmo-pro detske hracky

NÁVOD na balanční desku

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevné houpací desky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: