Houpací desky Montessori 74 máme skladem v dostatečném množství a expedujeme do druhého dne.

HOUPACÍ DESKA Montessori 74 - 2320 Orientálně červená

Kód: 50
Tip Certifikováno ČSN EN 71
Značka: Holz Hahn
2 750 Kč –9 %
HOUPACÍ DESKA Montessori 74 - 2320 Orientálně červená
2 750 Kč –9 % 2 490 Kč
Momentálně nedostupné

Když se spojí jednoduchá dřevěná hračka a dětská fantazie, vznikne nespočet her a rozhoupe se ta pravá zábava. S houpací deskou si děti užívají balancování, pohupování, ale postupně objevují také její další tajemství. Je to zároveň most pro oblíbená autíčka, klouzačka nebo třeba ohrádka pro plyšáky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpací deska je balanční montessori pomůcka, která podporuje zdravý rozvoj motoriky i správné držení těla. Balancováním se posilují svaly kolem páteře a děti se učí udržet rovnováhu. Každá minuta na houpací desce je pro ně výzva. Když už je pohupování unaví, stačí polštářek a z houpací desky je rázem postýlka. Ale je to postýlka i pro panenky. Když ji děti otočí, mohou zkusit, které auto sjede z mostu nejrychleji, nebo jak velký náklaďák se ještě vejde pod něj. Houpací deska tedy rozvíjí nejen motoriku ale i fantazii.

Dřevěná hračka láká děti k dotekům, buková dýha ošetřena voskovým olejem je příjemný a teplý materiál. A navíc vzniká v České republice. Budou s ní dovádět děti od 3 let. Může nalákat i rodiče, její nosnost je totiž 200 kg.

Houpacím deskám jsou otevřeny dveře dětských pokojíčků ale i mateřských školek nebo dětských center. V dětských hernách jsou takové hračky velmi oblíbené a mají navíc i využití například při společném cvičení.

rozměry houpací desky: 28 x 74 cm
šířka houpací desky: 1,8 cm
nosnost: 200kg
hmotnost: 5 kg
materiál: buková dýha
povrchová úprava: Orientálně červená + voskový olej OSMO3032 certifikovaný pro dětské hračky
barva: červená

Houpací desky mají aktuální certifikát o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti hračky, který vydal Institut pro testování a certifikaci Zlín. Certifikované výrobky jsou ve shodě se specifikovanými normami a odpovídají ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti. 

osmo-pro detske hracky

NÁVOD na balanční desku

Doplňkové parametry

Kategorie: Barevné houpací desky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: